transport moving system

Professionelle internationale und inländische Eigentumsumzüge für Unternehmen und Einzelpersonen

O nas

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowych przeprowadzek dla osób prywatnych oraz firm jak również transport mienia i magazynowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z przeprowadzkami na terenie państw Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Szwajcarii i Rosji.

Wykonując kompleksową przeprowadzkę oferujemy usługi w zakresie demontażu mebli, pakowania w odpowiedni materiał pakowy (różnego rodzaju kartony, folia bąbelkowa,folia stretch, papier, koce, skrzynie) na załadunku, montażu i ustawienia mebli, rozpakowaniu pozostałych rzeczy na rozładunku.

Wykonując kompleksowy transport oferujemy profesjonalny transport częściowy lub całościowy do miejsca wskazanego przez klienta, dysponujemy pojazdami o różnej kubaturze począwszy od 10 do 130 cmb. Umożliwia nam to realizację różnorodnych zleceń. Dopasowanie samochodu do potrzeb Klienta jest dla nas piorytetem.

Świadczymy usługi magazynowania na terenie Polski oraz Niemiec. Umożliwiamy krótko lub długoterminowe przechowywanie rzeczy naszych klientów.

Nasza Oferta

Przeprowadzki dla osób prywatnych

Przeprowadzki domów i mieszkań to podstawowa działalność naszej firmy. Gwarantujemy punktualność oraz solidność w wykonywaniu naszej pracy. Pracujemy ze szczególnym zaangażowaniem ponieważ wiemy jak bardzo ważne dla naszych Klientów jest ich mienie, które ma dla Nich wartość nie tylko materialną, ale również sentymentalną.

Przeprowadzki firm

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki całej firmy, biura czy magazynu. W ofercie znajduje się demontaż i montaż mebli biurowych, spakowanie i rozpakowanie dokumentów, profesjonalne zabezpieczenie sprzętu biurowego jak również sprzętu komputerowego.

Transport instrumentów muzycznych, pianin i fortepianów

W transporcie instrumentów muzycznych wykorzystujemy zbudowane w tym celu specjalne opakowania i skrzynie umożliwiające odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczne przetransportowanie w wyznaczone miejsce. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w tej kwestii.

Transport mebli i antyków

W transporcie mebli i innych antyków wykorzystujemy zbudowane specjalnie w tym celu opakowania i skrzynie umożliwiające bezpieczne przetransportowanie w wyznaczone miejsce. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w tej kwestii.

Transport sprzętu elektronicznego oraz RTV i AGD

Oferujemy usługi transportu delikatnego sprzętu elektronicznego oraz większego sprzęty RTV i AGD.

Transport kontenerów BDF

Oferujemy również usługi transportu kontenerów lotniczych, morskich BDF.

Pakowanie kontenerów przeznaczonych do transportu lotniczego lub morskiego

Istnieje możliwośc pomocy przy pakowaniu konteneru do transportu.

Utylizacja niepotrzebnych rzeczy

Możemy zutylizować niepotrzebne rzeczy w tym sprzęt elektroniczny oraz AGD

 

Przygotowanie dokumentów eksportowych i importowych oraz dokumentacji do agencji celnych

Przygotujemy dokumenty importowe/exportowe, dokumentację celną, listy przewozowe, upoważnienia, otwarcie i zamknięcie T1

Kontakt